İletişim Bilgileri Dernek Üyelik İşlemleri Sıkça Sorulan Sorular Kurumsal Anasayfa [İslam Birliği Derneği] Anasayfa
KATILIMCILAR
ALFABETİK LİSTE
PROF. DR. ALİM IŞIK HAKKINDA - KİMDİR?
1959’da Kütahya ili Simav ilçesine bağlı Kuşu Kasabasında doğdu. Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını ÇÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Tarımsal Mekanizasyon Anabilim Dalında tamamladı. ÇÜ Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümünde; Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi ve Öğretim Üyesi (Doçent ve Profesör) olarak görev yaptı.

1997-2000 yıllarında Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Simav Teknik Eğitim Fakültesi Dekanlığı, 2000-2001 yıllarında Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

TBMM 23. Dönem MHP Kütahya Milletvekili oldu ve MHP grubu adına Sanayi Ticaret Enerji Tabii Kaynaklar Bilim ve Teknoloji Komisyonu üyeliği ile İslam Konferansı Örgütü Parlamento Birliği (İKÖPAB) Türk Grubu Üyesi görevlerinde bulundu. Halen MHP Kütahya Milletvekili olarak görevini sürdürmekte olan IŞIK, 2014 Yerel Seçimlerinde MHP Kütahya Belediye Başkan Adayı olmuştur.
Prof. Dr. Alim IŞIK

KATILDIĞI ÇALIŞMALARIMIZ
Barış, Kardeşlik ve Birliğe Çağrı Konferansı (Gaziantep) Tebrik

RSS Kaynakları | Haritalar | Türkçe | English
© 2018 İslam Birliği Derneği - www.islambirligi.org.tr - 19 Temmuz 2018 Perşembe
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.